Garaże drewniane na zamówienie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór garaży wykonanych z drewna. Dostępne są do wyboru zarówno garaże całkowicie zabudowane, jak również te wyposażone w wiatę albo w zadaszenie.

Za drewnianymi garażami przemawia głównie ich krótki czas budowy, łatwy i szybki montaż oraz ich energooszczędność.Właściwości izolujące drewna pozwalają na wymierne ograniczenie wpływu warunków atmosferycznych na temperaturę wewnątrz garażu.

Za wyborem garażu wykonanego z naturalnego surowca przemawiają także inne rzeczy. Chociażby ich estetyka, często doceniana przez osoby zwracające uwagę na ten aspekt. Jest to zaś pod tym względem materiał elastyczny, bo łatwo można nadać mu wyjątkowy, indywidualny i dostosowany do naszego poczucia estetycznego, wygląd. Możemy tego dokonać poprzez wybór stylu jego budowy, kolorystykę, rodzaj wybranego drewna czy wreszcie szeroki wybór pokrycia dachowego, jak dachówka, gont, blacha, papa etc. Garaże wykonane z innych materiałów (np. z blachy) nie dają takich możliwości.

Wśród dostępnych rozwiązań istnieje także wykonanie dodatkowego pomieszczenia o charakterze gospodarczym, który będzie pełnił dla funkcję domowego składziku (np. na zimowe opony, rowery, hulajnogi lub cokolwiek, co w danym momencie będzie trzeba gdzieś przechować), coraz popularniejszych w ostatnich latach drewutni lub chociażby warsztatu, gdzie będzie można dokonać wszelkich potrzebnych napraw lub oddać się swojej pasji majsterkowania. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie garażu warto zastanowić się i nad taką opcją, bo może ona wyraźnie poszerzyć ogólną funkcjonalność naszego garażu.

Na prośbę klienta, projektujemy i wykonujemy garaże jedno lub dwustanowiskowe - wszystko zależy tylko od potrzeb zainteresowanego. Staramy się być jak najbardziej elastyczni i podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Są to projekty zarówno z płaskim, jak i skośnym dachem. W tym drugim przypadku poddasze garażu może zostać wykorzystane np. na magazyn, gdzie "schronienie" znajdą wszelkie mało używane przedmioty i sprzęty. Do wyboru klienta należy także decyzja czy zostanie w nim zamontowana brama uchylna, brama segmentowa, brama rolowana czy taka, która będzie posiadać drzwi rozwieralne. Istnieje także możliwość wykonania okien oraz dodatkowych bocznych drzwi.

Garaże drewniane na zamówienie realizujemy dla klientów z całego woj. wielkopolskiego i największych miast : Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Leszno