Garaże drewniane na zamówienie

Drewniany garaż to również ciekawa aranżacja, która może stać się ozdoba każdego obejścia. Jest on rozwiązaniem idealnym dla osób ceniących sobie estetykę i wygląd pomieszczeń i budynków. Garaże drewniane mogą być komponowane w niemal każdym stylu i kolorystyce z wykorzystaniem najróżniejszych rodzajów drewna. Dodatkowo istnieje możliwość nadania im odrębnego i spersonalizowanego wyglądu dzięki pokryciu dachowemu, takiemu jak blacha, dachówka, gont lub papa. Takich możliwości aranżacyjnych nie da Państwu żaden, nawet najdroższy garaż blaszany.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem szeroko pojętych garaży drewnianych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno garaże w pełni zabudowane, jak i wiaty, a także wysoce estetyczne zadaszenia. Jeżeli myślą Państwo o dodatkowym pomieszczeniu na posesji, np.: o budynku gospodarczym, składziku na opony, na opał, czy na rowery, jeżeli zastanawiacie się nad drewutnią, a nawet przydomowym warsztatem, również oferujemy taką usługę. Na życzenie projektujemy garaże jedno, jak i dwustanowiskowe.

Nasze garaże mogą być zwieńczone zarówno dachem płaskim, jak i skośnym. Nie narzucamy także rodzaju bramy garażowej i mogą Państwo sami zdecydować, czy będzie to brama rozwierana dwuskrzydłowa, brama uchylna, rolowana, czy segmentowa. Wszelkie dodatkowe udogodnienia, jak okna, tylna furta, czy adopcja poddasza garażu na magazyn nie stanowią dla nas żadnego problemu. Na życzenie przygotujemy wygodne miejsce na rzadziej używane lub używane sezonowo przedmioty i zrobimy to w sposób, który nie będzie kolidował z wjazdem dla auta.

Czas realizacji zamówienia, czyli budowy i montażu naszego garażu drewnianego jest zawsze znacznie szybszy aniżeli murowanego. Garaż drewniany charakteryzuje się przy tym wysoką energooszczędnością i tym przebija funkcjonalność garaży blaszanych, w których latem jest gorąco i duszno, a zimą nic praktycznie nie chroni samochodu przed mrozem. Drewno posiada doskonale właściwości izolujące, ograniczające wpływ temperatur otoczenia na wnętrze garażu i znacznie podnoszące komfort jego użytkowania.

Co również jest niezwykle istotne, drewniany garaż może być ozdobą każdej posesji, ponieważ drewno doskonale komponuje się z każdym rodzajem materiałów budowlanych. Na taką konstrukcję mogą się decydować osoby z wysokim poczuciem estetyki bez obaw o jej zaburzenie. Naszym garażom możemy nadać dowolny wręcz styl architektoniczny, oferujemy wybór rodzaju drewna, docelowego koloru, a także dowolne pokrycie dachu, gdzie może być użyta ozdobna papa, gont, blachodachówka, czy wreszcie dachówka. Garaże drewniane wygrywają z "blaszakami" pod każdym względem.

Garaże drewniane na zamówienie realizujemy dla klientów z całego woj. dolnośląskiego i największych miast : Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Zgorzelec.