Garaże drewniane na zamówienie

Nasza firma oferuje Państwu niezwykle bogaty wybór garaży drewnianych, wśród których znajdują się zarówno garaże w pełni zabudowane, wiaty jak i estetyczne zadaszenia. Na Państwa życzenie i w zależności od potrzeb możemy zaprojektować a następnie wykonać garaż w wersji jedno lub dwuspadowej.

Oferujemy Państwu również projekt i realizację w przypadku dodatkowych pomieszczeń gospodarczych, takich jak składziki na rowery i opony, drewutnie czy przydomowe warsztaty.

Garaże naszego projektu dostępne są zarówno z opcja płaskiego jak i skośnego dachu z możliwością umieszczenia w nich poddasza, które może stanowić magazyn na pamiątki lub rzadko używane rzeczy. W zależności od upodobań nasi klienci mogą wybrać jeden z czterech rodzajów bramy: uchylną, rolowaną, segmentową oraz drzwi rozwieralne. Nasi fachowcy zajmą się również montażem okien w dowolnej, wybranej przez Państwa konfiguracji oraz obsadzeniem ewentualnych drzwi bocznych. Cały projekt i realizacja jest w pełni zależny od Państwa, my zrobimy wszystko by sprostać Waszym wymaganiom.

Tym co wyróżnia nasze drewniane garaże i daje im ogromna przewagę nad modelami murowanymi jest zdecydowanie krótszy czas budowy i montażu. Konstrukcje drewniane cechuje również energooszczędność wynikająca z niezwykle dobrych właściwości izolujących drewna. Garaże blaszane bardzo szybko wychładzają się zimą, zaś latem panują w nich ogromne upały i zaduch. Wybierając garaż z drewna pozbędziecie się Państwo tego nieprzyjemnego problemu wahań temperatury i stworzycie optymalne warunki do przechowywania samochodu lub innych istotnych dla Was rzeczy oraz stworzycie sobie odpowiedni komfort pracy w tym miejscu.

Drewniany garaż to również ciekawa aranżacja, która może stać się ozdoba każdego obejścia. Jest on rozwiązaniem idealnym dla osób ceniących sobie estetykę i wygląd pomieszczeń i budynków. Garaże drewniane mogą być komponowane w niemal każdym stylu i kolorystyce z wykorzystaniem najróżniejszych rodzajów drewna. Dodatkowo istnieje możliwość nadania im odrębnego i spersonalizowanego wyglądu dzięki pokryciu dachowemu, takiemu jak blacha, dachówka, gont lub papa. Takich możliwości aranżacyjnych nie da Państwu żaden, nawet najdroższy garaż blaszany.

Garaże drewniane na zamówienie realizujemy dla klientów z całego woj. śląskiego i największych miast : Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Zabrze, Jaworzno, Będzin, Sosnowiec, Bielsko Biała i inne mniejsze miasta. Śląsk + okolice. Garaże z drewna