Garaże drewniane na zamówienie - Kraków

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wachlarz garaży drewnianych, wiat i estetycznych zadaszeń, z których każde wykonywane jest według indywidualnego projektu, zgodnie z życzeniem klienta i wskazanymi potrzebami. Ponadto każdy z garaży może zostać doposażony w dodatkowe pomieszczenia, pełniące rolę składziku, drewutni lub przydomowego warsztatu.

Najlepsze garaże drewniane na lokalnym rynku - Kraków

Wykonywane przez nas garaże dostępne są z zadaszeniem płaskim lub skośnym, pod którym można także umieścić ułatwiające magazynowanie poddasze. W zależności od potrzeb i preferencji wjazd do Państwa garażu może zostać wyposażony w bramę segmentową, rolowaną lub uchylną, a także w zwykłe drzwi. Oprócz tego wybrany przez klienta garaż może zostać wyposażony w okna o dowolnym układzie i dodatkowe, boczne drzwi.

Nasza oferta - garaże drewniane - Kraków

Garaże drewniane są, oprócz walorów czysto praktycznych, również wysoce estetycznymi obiektami, które podnoszą atrakcyjność nieruchomości, na której się znajdują. Krótki czas budowy i montażu zaś sprawiają, że posiadanie własnego garażu może stać się rzeczywistością niemalże z dna na dzień. Oprócz tego drewniana konstrukcja naszych garaży gwarantuje Państwu porównywalne, w przeciwieństwie do modeli blaszanych, komfortowe warunki przechowywania drobiazgów i samochodu, niezależnie od panującej na zewnątrz aury.

Sprawdź garaże drewniane od thnovum.pl - Kraków

Dodatkowo bogata paleta dostępnych aranżacji kolorystycznych, zdobień czy pokryć dachowych, spośród których warto wymienić choćby gont czy dachówkę, umożliwia całkowite spersonalizowanie każdego garażu, podkreślające jego wyjątkowość. Dzięki wszystkim tym elementom możliwe jest stworzenie garażu o wyglądzie i funkcjonalności, którym nie dorówna żaden garaż blaszany.

Garaże drewniane na zamówienie realizujemy dla klientów z całego woj. mazowieckiego: Kraków, Wieliczka, Tarnów, Nowy Sącz, Wadowice, Nowy Targ, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Limanowa, Bochnia, Olkusz, Brzesko, Sucha Beskidzka, Zakopane

garaże z drewna na zamówienie Kraków, drewniane garaże Kraków, garaże drewniane na zamówienie Kraków, garaż z drewna Kraków, domy drewniane producent Kraków, domy drewniane bez pozwolenia Kraków, domy drewniane całoroczne Kraków, producent domów drewnianych Kraków, altany drewniane na zamówienie Kraków, budowa domów z drewna Kraków, domki drewniane całoroczne bez pozwolenia Kraków, dom drewniany Kraków, domy drewniane Kraków, altanki ogrodowe drewniane Kraków, altany drewniane Kraków, domy z drewna Kraków, altany ogrodowe Kraków