Domy z drewna mają w sobie wiele uroku. Są przytulne i wspaniale się prezentują. W naszej ofercie znajdują się zarówno projekty stylowych, nowoczesnych budynków, jak i takich o klasycznej, wyważonej konstrukcji. Dzięki temu możemy zbudować dom dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Wyjątkowe domy drewniane

Jako doświadczony producent domów drewnianych dbamy nawet o najmniejsze detale. Od solidnych fundamentów, przez wytrzymałe ściany, na pięknie wykończonym dachu kończąc - wszystko musi być wykonane starannie i z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. U nas nie ma miejsca na półśrodki. Do budowy używamy wyłącznie drewna pochodzenia skandynawskiego, które cechuje odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Chcąc zapewnić naszym klientom pełen komfort, do izolacji naszych domów z drewna stosujemy wełnę mineralną wysokiej jakości. Daje on właściwe wyciszenie i termoizolację. Zimą można cieszyć się miłym ciepłem, a latem, kiedy na zewnątrz praży słońce, korzystać z upragnionego chłodu.

Budowa domów drewnianych Warszawa

Oferowana przez nas budowa domów drewnianych obejmuje między innymi budynki niewymagające pozwolenia na budowę, czyli domy drewniane na zgłoszenie, mające powierzchnię do 35 m2. Budujemy również domy drewniane o większej powierzchni - parterowe oraz piętrowe. Przykładamy dużą wagę do tego, aby fundamenty były naprawdę mocne i spełniały wszystkie niezbędne normy. Wiemy, że to przede wszystkim one gwarantują stabilność konstrukcji.

Nasze domy z drewna powstają w bardzo krótkim czasie, nieporównywalnym do tego, jaki jest potrzebny na zbudowanie budynku tradycyjnymi metodami. Pozwala na to zastosowanie konstrukcji modułowej. Ta technologia jest nie tylko mniej czasochłonna, ale też znacznie tańsza. Ponadto umożliwia budowę przez cały rok - nie trzeba martwić się o przestoje związane z ulewami, śniegiem czy mrozem. Ściany mogą być wykonane z materiału wybranego przez Klienta: drewna, płyt kartonowo-gipsowych lub płyt OSB.

Domy drewniane mazowieckie

Stworzone przez nas domy drewniane można podziwiać nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Nie muszą być budowane w górskim otoczeniu łąk i lasów - na przykład województwo mazowieckie ma wiele miejsc, gdzie mogą stanąć domy z drewna. Warszawa jest świetnym przykładem, mimo że jest najbardziej zaludnionym miastem w naszym kraju. Bez względu na to, gdzie odbywa się budowa domów drewnianych, zawsze korzystamy z bezpiecznych technologii i dbamy o spełnienie najwyższych standardów. W takim domu można spać spokojnie, mając pewność, że skutecznie chroni wszystkich domowników.

Ekologiczne i energooszczędne domy z drewna

Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna. Nie marnujemy surowców, a wszelkie prace staramy się przeprowadzać w sposób przyjazny dla natury. Domy drewniane są ekologiczne oraz tanie w utrzymaniu. Wygenerowane oszczędności mile zaskoczą niejedną osobę, która zdecyduje się na dom z drewna.

Istotną kwestię stanowi to, że domy wykonane z drewna są korzystne dla zdrowia. Można się w nich efektywnie zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu. We wnętrzu drewnianego domu panuje optymalna wilgotność, która zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów. Co więcej, drewno zapewnia stałą cyrkulację powietrza, co wpływa kojąco na układ oddechowy i ogólne samopoczucie.

Jako producent domów drewnianych, Tatra House Novum, działamy już od 1993 r. Zdobyte przez lata doświadczenie daje nam możliwość tworzenia niepowtarzalnych, wyróżniających się z tłumu domów z drewna. Nasze domy to dzieła sztuki, które każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa domowników.

Tak może wyglądać wnętrze Twojego nowego domu

Domy drewniane Warszawa - najczęściej zadawane pytania

W naszym rozumieniu budowa domu dla Klienta to proces obejmujący przygotowanie elementów oraz ich montaż. Budowa naturalnie jest uzależniona od rozmiarów projektu, ale wynosi najczęściej kilka miesięcy, a sam termin finalizacji prac zawsze ustalamy z Klientem.

Technologia szkieletowa, nazywana także modułową, a ściślej domy wykonane w tej technologii są bardzo wytrzymałe, podobnie jak domy oparte na konstrukcji bala klejonego. Dodatkowym atutem wspomnianej technologi jest to, że ich budowa odbywa się stosunkowo szybko, co jest bardzo ważne dla wielu naszych inwestorów.

Nie. Twierdzenie, że domy z drewna są łatwopalne jest mitem. Belki, z których wznosimy domy są precyzyjnie wykonane, przechodzą proces strugania i są pozbawione jakichkolwiek łatwopalnych elementów tj. drzazg lub postrzępionych włókien drewna. Ponadto konstrukcja domu drewnianego jest pokryta wełną szklaną lub kamienną, czyli materiałami całkowicie niepalnymi, a ściany domu są szczelne i pozbawione wolnych przestrzeni, w których mógłby być obecny tlen niezbędny w procesie spalania.

Nie. Nasza firma posiada bogatą bazę projektów, która jest systematycznie poszerzana. Klienci najczęściej decydują się na wybór projektu z zasobów Tatra House Novum, ale jesteśmy otwarci również na realizację projektów dostarczonych przez Klienta.

Wyznacznikiem naszej pracy jest najwyższa jakość i dlatego zaopatrujemy się wyłącznie w drewno, które pochodzi ze Skandynawii.

Domy z drewna Warszawa – Opinie Klientów

O firmie Tatra House Novum mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Profesjonalni, konkretni, rzetelni, terminowi, a ponad wszystko specjaliści w swoim fachu. Dom z drewna, który firma dla mnie wybudowała to moja duma i tym bardziej cieszę się, że zaufałem firmie, która może być przykładem dla innych.

Paweł

Korzystanie z usług firmy Tatra House Novum to była prawdziwa przyjemność. Dom z drewna, który wybudowali dla mnie i mojej rodziny jest po prostu fantastyczny, dokładnie taki jaki chcieliśmy mieć, piękny i funkcjonalny. Wraz z rozpoczęciem budowy nie byłam pewna czego mogę się spodziewać, ale moje wątpliwości zostały rozwiane szybko. Firma pana Stanisława zatrudnia fachowców i było to widać na każdym etapie prowadzonych prac.
SERDECZNIE POLECAM!

Marta

Ogromnie dziękujemy za profesjonalną i pełną zaangażowania pracę wykonaną przy budowie naszego domu z drewna. Wielokrotnie wspominamy budowę domu, przeglądamy zdjęcia zrobione w jej trakcie i cieszymy się niezmiernie, że obdarzyliśmy zaufaniem i wybraliśmy firmę Tatra House Novum na wykonawcę. Profesjonalizm - to słowo najlepiej oddaje podejście firmy do nas jako klientów, zarówno podczas kontaktu, konsultacji, doradztwa, jak i samej realizacji prac.

Patrycja i Tomasz

Długo szukałem firmy, która wzniesie mój wymarzony drewniany dom pod Warszawą, a tym samym kontaktowałem się z kilkoma firmami. Niemniej to Pan Stanisław zachęcił mnie swoim profesjonalnym podejściem i dlatego wybrałem Tatra House Novum, a dziś jestem właścicielem pięknego drewnianego domu całorocznego. Serdecznie dziękuję za wykonaną pracę i chcę podkreślić, że Tatra House Novum to profesjonaliści w pełnym znaczeniu tego słowa!

Szymon

Stronę wyszukiwano po słowach:

 • domy drewniane warszawa
 • dom drewniany warszawa
 • producent domów drewnianych warszawa
 • domy z drewna warszawa
 • budowa domów drewnianych warszawa
 • budowa domów z drewna warszawa
 • domy drewniane mazowieckie
 • dom drewniany mazowieckie
 • producent domów drewnianych mazowieckie
 • domy z drewna mazowieckie
 • budowa domów drewnianych mazowieckie
 • budowa domów z drewna mazowieckie