Domy z drewna mają w sobie wiele uroku. Są przytulne i wspaniale się prezentują. W naszej ofercie znajdują się zarówno projekty stylowych, nowoczesnych budynków, jak i takich o klasycznej, wyważonej konstrukcji. Dzięki temu możemy zbudować dom dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Wyjątkowe domy drewniane

Jako doświadczony producent domów drewnianych dbamy nawet o najmniejsze detale. Od solidnych fundamentów, przez wytrzymałe ściany, na pięknie wykończonym dachu kończąc - wszystko musi być wykonane starannie i z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. U nas nie ma miejsca na półśrodki. Do budowy używamy wyłącznie drewna pochodzenia skandynawskiego, które cechuje odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Chcąc zapewnić naszym klientom pełen komfort, do izolacji naszych domów z drewna stosujemy wełnę mineralną wysokiej jakości. Daje on właściwe wyciszenie i termoizolację. Zimą można cieszyć się miłym ciepłem, a latem, kiedy na zewnątrz praży słońce, korzystać z upragnionego chłodu.

Budowa domów drewnianych Warszawa

Oferowana przez nas budowa domów drewnianych obejmuje między innymi budynki niewymagające pozwolenia na budowę, czyli domy drewniane na zgłoszenie, mające powierzchnię do 35 m2. Budujemy również domy drewniane o większej powierzchni - parterowe oraz piętrowe. Przykładamy dużą wagę do tego, aby fundamenty były naprawdę mocne i spełniały wszystkie niezbędne normy. Wiemy, że to przede wszystkim one gwarantują stabilność konstrukcji.

Nasze domy z drewna powstają w bardzo krótkim czasie, nieporównywalnym do tego, jaki jest potrzebny na zbudowanie budynku tradycyjnymi metodami. Pozwala na to zastosowanie konstrukcji modułowej. Ta technologia jest nie tylko mniej czasochłonna, ale też znacznie tańsza. Ponadto umożliwia budowę przez cały rok - nie trzeba martwić się o przestoje związane z ulewami, śniegiem czy mrozem. Ściany mogą być wykonane z materiału wybranego przez Klienta: drewna, płyt kartonowo-gipsowych lub płyt OSB.

Domy drewniane mazowieckie

Stworzone przez nas domy drewniane można podziwiać nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Nie muszą być budowane w górskim otoczeniu łąk i lasów - na przykład województwo mazowieckie ma wiele miejsc, gdzie mogą stanąć domy z drewna. Warszawa jest świetnym przykładem, mimo że jest najbardziej zaludnionym miastem w naszym kraju. Bez względu na to, gdzie odbywa się budowa domów drewnianych, zawsze korzystamy z bezpiecznych technologii i dbamy o spełnienie najwyższych standardów. W takim domu można spać spokojnie, mając pewność, że skutecznie chroni wszystkich domowników.

Ekologiczne i energooszczędne domy z drewna

Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna. Nie marnujemy surowców, a wszelkie prace staramy się przeprowadzać w sposób przyjazny dla natury. Domy drewniane są ekologiczne oraz tanie w utrzymaniu. Wygenerowane oszczędności mile zaskoczą niejedną osobę, która zdecyduje się na dom z drewna.

Istotną kwestię stanowi to, że domy wykonane z drewna są korzystne dla zdrowia. Można się w nich efektywnie zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu. We wnętrzu drewnianego domu panuje optymalna wilgotność, która zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów. Co więcej, drewno zapewnia stałą cyrkulację powietrza, co wpływa kojąco na układ oddechowy i ogólne samopoczucie.

Jako producent domów drewnianych, Tatra House Novum, działamy już od 1993 r. Zdobyte przez lata doświadczenie daje nam możliwość tworzenia niepowtarzalnych, wyróżniających się z tłumu domów z drewna. Nasze domy to dzieła sztuki, które każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa domowników.

Tak może wyglądać wnętrze Twojego nowego domu

Stronę wyszukiwano po słowach:

 • domy drewniane warszawa
 • dom drewniany warszawa
 • producent domów drewnianych warszawa
 • domy z drewna warszawa
 • budowa domów drewnianych warszawa
 • budowa domów z drewna warszawa
 • domy drewniane mazowieckie
 • dom drewniany mazowieckie
 • producent domów drewnianych mazowieckie
 • domy z drewna mazowieckie
 • budowa domów drewnianych mazowieckie
 • budowa domów z drewna mazowieckie