Garaże drewniane na zamówienie - Rzeszów

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz budową garaży drewnianych, składzików oraz budynków gospodarczych. Mogą Państwo wybierać spośród wersji w pełni zabudowanych, wiat, a także zadaszeń. Oferujemy wersje jedno oraz dwuspadowe. 

Najlepsze garaże drewniane na lokalnym rynku - Rzeszów

Projektujemy garaże o dachach skośnych i płaskich, również z użytecznym poddaszem do składania czasowo nieużywanych rzeczy. Nasze garaże zaś są chronione zgodnie z wyborem klienta jedną z czterech rodzajów garażowych bram – skrzydłową, uchylną, segmentową lub rolowaną. Ponadto na życzenie w garażu mogą się znaleźć dodatkowe boczne drzwi i okna, każdy projekt jest wykonywany pod oczekiwania naszego klienta.

Sprawdź garaże drewniane od thnovum.pl - Rzeszów

Nasze garaże wyróżnia i daje przewagę nad murowanymi znacznie krótszy czas realizacji zamówienia. Są to również budynki cieplejsze i bardziej energooszczędne, co wynika z właściwości budulca. W naszych drewnianych garażach nie dochodzi do gwałtownych wychłodzeń zimą ani do kumulowania gorąca latem, a co ma miejsce m.in. w garażach blaszanych. Daje to komfortowe warunki do trzymania w nich samochodów, a nawet do pracy.

Nasze garaże drewniane to TOP1 w Polsce - Rzeszów

Dodatkowo drewniany garaż jest zawsze bardziej estetyczny od blaszanego i może stać się ozdobą posesji. Garaże drewniane można komponować w niemalże dowolnym stylu oraz kolorystyce i wykorzystywać do tego również różne rodzaje drewna. Garaż można dopasować do wyglądu domu albo go wyróżnić, np. identycznym pokryciem blachą, dachówką, nowoczesną papą, a nawet gontem. Żaden garaż blaszany nie pozwala na tyle możliwości aranżacyjnych co nasze garaże drewniane.

Garaże drewniane na zamówienie realizujemy dla klientów z całego woj. podkarpackiego: Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut

garaże z drewna na zamówienie Rzeszów, drewniane garaże Rzeszów, garaże drewniane na zamówienie Rzeszów, garaż z drewna Rzeszów, domy drewniane producent Rzeszów, domy drewniane bez pozwolenia Rzeszów, domy drewniane całoroczne Rzeszów, producent domów drewnianych Rzeszów, altany drewniane na zamówienie Rzeszów, budowa domów z drewna Rzeszów, domki drewniane całoroczne bez pozwolenia Rzeszów, dom drewniany Rzeszów, domy drewniane Rzeszów, altanki ogrodowe drewniane Rzeszów, altany drewniane Rzeszów, domy z drewna Rzeszów, altany ogrodowe Rzeszów